Regulamin

Regulamin

1. Doba hotelowa rozpoczyna się o 15:00 a kończy o 10:00 następnego dnia.

2. Cisza nocna obowiązuje od godziny 23:00 do 6:00. Zmiana może nastąpić w przypadku organizacji imprez o charakterze ogólnym lub przez grupy zorganizowane, po uzgodnieniu z właścicielami pensjonatu.

3. Pobyt osób nie będących gośćmi ośrodka Arra Burg, jest możliwy wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu. Osoby te nie mogą przebywać na terenie ośrodka po godzinie 22:00. Za nocleg niezakwaterowanych osób będzie pobierana oplata według cennika.

4. Klient nie może przekazywać pokoju osobom trzecim, nawet jeśli nie upłynął okres na który uiścił należną za pobyt opłatę.

5. Należność za cały pobyt pobierana jest w momencie zakwaterowania. W przypadku wcześniejszego wyjazdu gości, nie przysługuje zwrot zapłaconej kwoty ani obniżenie ceny usługi za niewykorzystany okres.

6. Zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku niezrealizowanego pobytu

7. Dzieci nie mogą pozostawać bez opieki dorosłych. Dzieci i osoby nieletnie mogą korzystać z basenu, placu zabaw oraz wędkować nad stawem tylko pod opieka osoby dorosłej. Używanie wszelkich atrakcji odbywa się na własną odpowiedzialność.

8. Basen jest czynny od godziny 10:00 do 22:00

9. W pokojach, w łazienkach i na terenie budynku obowiązuje bezwzględny zakaz palenia. Palenie dozwolone jest na zewnątrz budynku

10. Po upływie terminu pobytu klient jest zobowiązany pozostawić klucze oraz udostępnić pokój do kontroli. Utrata klucza jest równoznaczna z opłatą za ich dorobienie - 50 zł

11. Na życzenie gości pokój może zostać posprzątany w czasie pobytu, po zgłoszeniu tego personelowi. Usługa jest bezpłatną raz na 3 doby pobytu.

12. Właściciel oraz personel nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy wartościowe oraz pieniądze pozostawione w pokojach, a także za utratę lub uszkodzenie samochodu lub innego pojazdu należącego do gości

13. Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia wyposażenia, budynku i urządzeń - które powstaną z jego winy lub osób go odwiedzających. Personel powinien zostać zawiadomiony o powstaniu szkody bezzwłocznie po jej powstaniu

14. Ze względu na przepisy przeciwpożarowe oraz zasady bezpieczeństwa zabrania się używania w pokojach grzałek, kuchenek mikrofalowych, tosterów, grzejników, urządzeń gazowych nie będących stałym wyposażeniem pokoju.

15. Na terenie ośrodka zezwala się na konsumowanie alkoholu zakupionego w barze

16. Pobyt zwierząt akceptowany jest tylko po uprzednim uzgodnieniu z właścicielami i wiąże się z dodatkową opłatą. Nie można pozostawiać psa samego w pokoju, pies musi być trzymany na smyczy i załatwiać swoje potrzeby poza obiektem

17. Właściciele i personel Arra Burg nie odpowiadają za niedogodności spowodowane z przyczyn od nas niezależnych takich jak brak wody lub przerwy w dostawie prądu

Osoby naruszające zasady niniejszego regulaminu oraz zakłócające spokojny pobyt innych gości, zobowiązana będą do opuszczenia ośrodka bez zwrotu kosztów pobytu.

Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych punktów i życzymy miłego pobytu

Atrakcje w obiekcie

Animacje dla dzieci

Zajęcia Zumby
Plac zabaw
Boiska dla dzieci
Staw wędkarski

Kontakt

Zadzwoń lub napisz

Chcesz poznać cenę lub zarezerwować termin? Skontaktuj się z nami telefonicznie - odpowiadamy bardzo szybko na połączenia.
Czekamy nad Bałtykiem!

Niegoszcz 27
arraburg@wp.pl
+48 694 976 142


    Menu